Prodat Zemědělská půda, Sunny Beach, Sunny Beach, Bulharsko, Sunny Beach

Prodat - Cod. 16827

  • Typologie: Zemědělská půda
  • Oblast: 11601 m²
  • Pocet pokoju: 0
  • Podlazí: 0

To je vynikající možností pro investice v Bulharsku!

Kategorie: zemědělská půda.

Velikost pozemku: 11 601 m 2

Cena Kč: 23 200

Poloha: v rekreační místo, v blízkosti plážové letovisko, v blízkosti lázeňského města, v blízkosti moře, v blízkosti města, v odvětví rybolovu z oblasti, v blízkosti jezera, v blízkosti dálnice, v blízkosti hlavní silnice Burgas-Varna


Jedná se o atraktivní místo pro letní dovolenou a venkovskou turistiku. rozsáhlý pozemek zemědělské půdy s nádherným panoramatickým výhledem

To je ve vzdálenosti pouhých 8 km od Slunečního pobřeží a starobylého města Nessebar. Vzdálenost do města Burgas a mezinárodní letiště je 30 km.

Tento pozemek je velmi velký. To má celkovou plochu 11 601 metrů čtverečních Na pozemku je zemědělská stavu a byl používán pro zemědělské potřeby. I když pokud změníte svůj stav regulace můžete začít stavební práce své hezké Holiday Villa nebo malý bytový komplex. Změna stavu by mělo být velmi jednoduché, protože tam je voda a elektřina pouhých 100 metrů od hotelu. V současné době se pozemek hodí perfektně pro zemědělství.

Oblast, kde se nachází, je ekologicky čistá a malebná. Golfové hřiště je vyvíjen v blízkosti města Kableshkovo. Tento region je jeden z nejvíce žádoucí destinací pro mnoho turistů.

Tento pozemek je skvělá příležitost, jak učinit dobrá investice! Nenechte si to ujít. Stojí má takové vlastnosti!

Jedná se o velký pozemek k prodeji, v blízkosti nejznámější bulharské přímořské letovisko - Slunečné pobřeží

Sunny Beach se nachází jen 35 km severně od Burgasu a je největší přímořské letovisko v Bulharsku. Nachází se v široké zátoce podél kruhové jižní části pobřeží Černého moře, s 8 km úsek na krásné písečné pláži. Na pláži je podpořena zlatá, písečné duny a je považován za jeden z nejlepších pláží v Bulharsku. Areál je chráněn pohoří na severu, který pomáhá vytvářet teplé, středomořské klima. Moře je klidné a bezpečné pro koupání. Resort doporučujeme pro rodiny s dětmi je zde široká škála aktivit, zábavy, obchodů, barů, nočních klubů a restaurací. Je zde pro každého něco v tomto nejslunnější letovisek v Bulharsku.

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB